Актуальні проблеми відтворення молочного скотарства

 

10 березня 2017 року в м. Київ, на базі ДУ «НМЦ «Агроосвіта» відбувся тренінг на тему: «Відтворення молочного скотарства». В його роботі взяли участь представники відділу селекційно-племінної роботи Департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики та продовольства України, спеціалісти сектору аграрної та спеціальної освіти Міністерства освіти і науки України.

Основними питаннями, піднятими до обговорення, були: «Відтворення у молочному скотарстві, як головний чинник виробництва молока» та «Критерії відтворювальної функції у молочному скотарстві».

Свої бачення з цих питань висловили представники НААН України та управління державної інспекції Держпродспоживслужби України. Від навчальних закладів виступили представники НУБІП України, Житомирського національного агроекологічного університету, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнології імені С.З. Гжицького, Сумського НАУ, Харківської державної зооветеринарної академії, Дніпропетровського державного аграрно-екологічного університету.

На тренінгу найчисельнішим було представництво від Білоцерківського НАУ,  у складі представників кафедри акушерства і біотехнології репродукції тварин – завідувача кафедри, доцента Власенко С.А., декана ФВМ, доцента Івасенка Б.П., доцентів Лотоцького В.В. та Плахотнюка І.М., а також завідувача кафедри генетики і селекції тварин Ставецької Р.В.

Усі представники БНАУ взяли участь у виступах з доповідями та висвітили своє бачення щодо актуальності тематики тренінгу.

 

Івасенко Б.П., декан ФВМ