Брейн-ринг до Дня Європи

 

17 травня, напередодні Дня Європи, на факультеті права та лінгвістики було проведено брейн-ринг між двома курсами напрямів «право» та «філологія» на тему «ЄС: культурна і географічна різноманітність». Сьогодні, коли Україна, отримавши безвізовий режим, не на словах, а реально стала частиною великої європейської родини, актуальність теми є беззаперечною. Адже відтепер для українців відкриваються нові можливості і наочний приклад, як змінити життя на краще.

  

Питання, підготовлені для конкурсу, були підібрані таким чином, щоб перевірити загальну обізнаність студентів із запропонованої теми. Отож, готуючи відповіді, конкурсанти мали згадати все, що будь-коли чули, бачили чи читали у Вікіпедії. Перемогу у брейн-ринзі отримали майбутні юристи, які,зокрема при бліц-опитуванні, показали вміння швидко мислити. Філологи з самого початку намагалися не відставати і зрівняти рахунок, але, на жаль, їм це так і не вдалось.

По закінченні конкурсу учасники і організатори запропонували проводити такі змагання щорічно, а протягом року влаштовувати «батли» між курсами, щоб найдостойніші змагалися у фіналі. Декан Валентина Дмитрівна Борщовецька пристала на таку пропозицію і пообіцяла детальніше її розглянути в плані організації.

Ми вітаємо команду-переможницю і з нетерпінням чекатимемо на нові конкурси.

Пампуха Алла, заступник голови інформаційного комітету студентської ради