Вирішуємо нагальні питання студентства!

 

 

Ще не встигли обміркувати інформацію, отриману на старостаті, як знову у нас засідання, і знову – вирішення нагальних питань.

Так, 10 жовтня студентський актив факультету ветеринарної медицини зібрався, щоб обговорити пропозиції та нові ідеї, а також дійти до спільних конструктивних рішень щодо певних питань.

Так, Юрчук Віталій – голова НВК, оголосив дату наступного засідання свого комітету. Залозна Дар’я – голова студентської ради факультету ветеринарної медицини та Гоцуляк Максим – голова комітету зовнішніх зв’язків винесли на обговорення питання щодо пропозицій унесення змін до Закону України «Про вищу освіту», котрі потім подаватиме в Київську міську студентську раду студентський ректор БНАУ Кузнєцова Олександра. Це питання зайняло найбільше часу, оскільки студенти обурені багатьма положеннями і хотіли б дійсно побачити зміни на краще для здобувачів вищої освіти в Україні. Андрійчук Ілона – голова організаційного комітету запропонувала оновити стенд студентської ради, на що з радістю взявся допомогти Ластовка Олег – журналіст факультету.

Також розглядалися ще деякі питання, але інформацію про них ми залишимо для Вас на потім. Усім гарного тижня! З повагою, студентська рада  факультету ветеринарної медицини

 

Залозна Дар’я, голова студентської ради факультету ветеринарної медицини