Виховна година для студентів 3-го курсу економічного факультету на тему: «Формування мотивації студентів до успішного навчання»

 

Проблема підвищення ефективності навчання у сучасній вищій школі на сьогодні стоїть досить гостро. Прагнучи до систематичного удосконалення освітнього процесу в університеті, з метою підготовки конкурентоспроможного на ринку праці фахівця, 6 вересня кафедрою публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки була проведена виховна година для студентів 3-го курсу економічного факультету на тему: «Формування мотивації студентів до успішного навчання».

Вибір теми був обумовлений тим, що саме мотивація навчальної діяльності, так само, як і ставлення до майбутньої професії і мотиви її вибору, є надзвичайно важливим чинником, що обумовлює успішність подальшого навчання.

У ході невимушеної розмови наставниками були розглянуті загальні аспекти формування навчальної мотивації у студентів, виокремлені особливості впливу мотивації на якість їх навчання та майбутню кар’єру. Також аудиторії було представлено структуру мотивів, які забезпечують успішну навчальну діяльність студента та кодекс мотивації студента до успіху в майбутньому професійному житті.

Сподіваємось ця зустріч належним чином вплине на навчання наших студентів та стане у пригоді для формуванні їх професійної компетентності.