Візит делегації Рітл коледж

 

З 6 до 10 березня на агробіотехнологіному факультеті в рамках грантової програми Британської Ради в перебувала делегація Рітл коледжу (Великобританія) у складі викладачів Фреда Саусгейта і Роя Брауна.

Рітл коледж є практично орієнтованим інноваційним вищим навчальним закладом Великобританії, який базується на принципах сталого розвитку. Тому всі його випускники легко знаходять роботу на сільськогосподарських підприємствах та в компаніях аграрного профілю.

Гості зустрілися з ректором, академіком А.С. Даниленком та проректором з виховної, освітньої та міжнародної діяльності І.М. Паскою. Під час зустрічі обговорювалися перспективи розвитку партнерських відносин щодо організації академічної мобільності студентів, аспірантів і науково-педагогічних працівників між двома університетами.

В ході свого візиту гості познайомилися із роботою нашого університету та прочитали лекції для викладачів та студентів. Темою лекції доктора Роя Брауна була «Підготовка до написання дипломних та наукових робіт», а Фред Саусгейт зробив презентацію під назвою «Науково-практична підготовка студентів: зв'язок освіти і виробництва». Аудиторія зацікавилася поданим матеріалом і ставила свої запитання до іноземних колег.

7 березня під час екскурсії, організованої деканом агробіотехнологічного факультету В.С. Хахулою, англійські гості мали змогу ознайомитися з кафедрами, науковими лабораторіями, музеєм БНАУ. Також були присутні на практичному занятті з фітопатології, де поділилися власним освітнім досвідом.

9 березня на запрошення керівника ТОВ «Пустоварівське» Л.В. Центила англійські науковці відвідали це господарство і мали змогу ознайомитись з сучасними українськими технологіями, які застосовуються тут в рослинництві, тваринництві та садівництві.

Окрім того, колеги з Рітл коледжу під час організованих екскурсій по Києву були вражені архітектурою та пам’ятними місцями столиці України.

Ми сподіваємося на подальшу плідну роботу між нашими навчальними закладами!

 

Завідувач кафедри технологій в рослинництві та захисту рослин М.Б. Грабовський