Візит членів Малої академії наук Київської області

 

7 липня Білоцерківський національний аграрний університет гостинно відкрив двері для членів Малої академії наук Київської області, які в цей час проходять профільні навчально-тренувальні зміни. Головною метою такого заходу є залучення обдарованих школярів до науково-дослідницької діяльності, задоволення освітніх потреб шляхом перебування в науковому середовищі вищої школи. Цікавим і незабутнім став цей день для 200 юних науковців природничо-біологічного профілю.

З вітальним словом до учнів-членів МАН звернувся перший проректор БНАУ, д. в. н., проф. В.П. Новак, який розповів про структуру університету, його потужну навчальну і наукову базу, що дозволяє юним дослідникам здійснювати результативну плідну роботу спільно з науковцями. Відповідальний секретар приймальної комісії В.В. Скиба наголосив про важливість своєчасного, усвідомленого вибору майбутнього фаху та ознайомив з переліком спеціальностей у БНАУ, умовами вступу. Адже члени МАН щороку стають студентами нашого університету. Обдарована учнівська молодь познайомилася з деканами факультетів.

Для гостей було організовано екскурсії, під час яких вони отримали можливість познайомитись з навчальними корпусами університету, факультетами, науковими і навчальними лабораторіями, відвідати біостаціонар БНАУ. Продовженням насиченого дня стала цікава екскурсія в державний дендрологічний парк «Олександрія», яку для учнів проводили доценти кафедри садово-паркового господарства С.В. Роговський, В.П. Масальський, О.Г. Олешко.