З Днем Конституції України!

 

Шановні студенти, колеги та співробітники!

Вітаю вас з великим державним святом –
Днем Конституції України!

 

21 рік тому Верховна Рада, спираючись на багатовікову історію українського державотворення, прийняла Конституцію України.

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю народу України жити у власній суверенній державі, стало основою демократичних перетворень.

Однак демократичний розвиток ніколи не був легким. І сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоюючи права і свободи у підступній війні з агресором. У цей урочистий день я щиросердно бажаю міцного здоров’я, стійкості та витримки нашим бійцям, які зі зброєю в руках боронять кордони країни, захищаючи усіх нас та майбутнє рідної України.

Конституція проголошує, що земля – це національне багатство українського народу. Сьогодні це звучить надзвичайно актуально, і на нас лежить велика відповідальність зберегти це багатство та раціонально використати його на всебічний розвиток передусім сільських територій. Ми маємо зробити все від нас залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі!

Зичу кожному з вас почуття гордості за нашу країну, за Основний Закон, який гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя. Нехай це свято додає наснаги та впевненості у власних силах і в нашій спільній перемозі!

Бажаю вам усім натхнення, успіхів та плідної праці на благо України!

 

Ректор, академік НААН   А.С. Даниленко