Міжнародний науково-практичний семінар

 

12 липня в умовах НВЦ БНАУ був проведений міжнародний науково-практичний семінар за участі представників компанії DuPont Pioneer, агрономічної служби НВЦ, проректора з наукової та інноваційної діяльності професора В. Сахнюка та представників кафедри технології кормів, кормових добавок і годівлі тварин з питань вирощування сучасних сортів і гібридів кукурудзи для заготівлі силосу. Компанію DuPont Pioneer представляли Sandi Endicott – старший агроном по США, Канаді та Європі, С. Рєзніченко – директор департаменту маркетингу, А. Загородній – менеджер по інокулянтах, В. Андрущенко – менеджер по продуктах, В. Скрицький і А. Дорошенко – агрономи-консультанти і Г. Радзіцька – менеджер по роботі з ключовими клієнтами. НВЦ представляли доцент С. Ображій – провідний агроном і О. Руденко – агроном-насіннєвод, а кафедру технології кормів, кормових добавок і годівлі тварин – доценти С. Чернюк і М. Сломчинський.

У ході проведення семінару на дослідному полі НВЦ БНАУ відбулася демонстрація дослідних посівів кукурудзи різних сортів та гібридів фірми, що вирощуються для заготівлі силосу. Такі дослідження передбачені планом проведення спільних досліджень між кафедрою технології кормів, кормових добавок і годівлі тварин  БНАУ та DuPont Pioneer (ТОВ “Піонер Насіння Україна”), у системі грунт-рослина-якість кормів та вивчення їх впливу на продуктивність і здоров'я тварин, що розпочаті за домовленістю з керівником напряму годівлі тварин та технології кормів фірми DuPont Pioneer, Джонстон, Айова, США доктором наук Bill Mahanna.

Представники компанії залишилися задоволені роботою наших спеціалістів, отриманими результатами і сподіваються на подальшу співпрацю.

 

Доцент кафедри технології кормів, кормових добавок і годівлі тварин М.М. Сломчинський