Науково-практичний семінар фірми Bayer

 

26 червня відбувся науково-практичний семінар фірми Bayer для студентів аграрних вузів, на якому були присутні студенти 2 і 3 курсів агробіотехнологічного факультету та викладачі кафедри генетики, селекції та насінництва с.-г. культур, В.В. Москалець, Т.З. Москалець, В.Я. Сабадин і кафедри землеробства, агрохімії та грунтознавства Л.М. Карпук і А.А. Павліченко.

Bayer – це міжнародна компанія зі спеціалізацією в галузі наук про життя, а саме – охорони здоров'я та сільського господарства. На даний захід були запрошені студенти та викладачі Білоцерківського НАУ, НУБіПу та Уманського НУС.

Співробітники фірми Bayer розповіли про напрямки та можливі агрорішення бізнесу, одним з яких є Байєр Фітосан Монітор. Розповіли про інструменти підтримки агронома у прийнятті ефективних рішень щодо системи захисту культур, та багато іншого.

Далі семінар проводили на дослідному полігоні фірми Bayer, де висококваліфіковані працівники фірми продемонстрували систему захисту озимого ріпаку, кукурудзи, сої, цукрових буряків, ярого ячменю, озимої пшениці від хвороб, шкідників та бур’янів.

Закінчився семінар розіграшем призів від фірми Bayer, де наші студенти прийняли активну участь.

 

Доцент кафедри генетики, селекції та насінництва В.Я. Сабадин