Науковці ветеринарної та гуманної медицини, виробники препаратів і кормових добавок зібралися у місті Лева. Наші НПП – серед них!

 

4–6 жовтня на базі Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Ветеринарні препарати: розробка, контроль якості та застосування». У заході взляли участь науковці та виробники препаратів і кормових добавок 18 країн світу. Доповіді на першому пленарному засіданні викликали жваве обговорення у присутніх, особливо доповіді щодо антибіотикорезистентності: у галузі ветеринарної медицини – доктора ветеринарних наук, заступника директора з наукової роботи ДНДКІ ветпрепаратів та кормових добавок Музики Віктора Павловича та гуманної медицини – начальника відділу мікробіології, епідеміології та інфекційного контролю НМПО імені Шупика, доктора медичник наук, профессора Салманова Адина Гурбановича.

6 жовтня відбулися круглі столи за наступними темами: «Законодавчі та практичні аспекти впровадження НАССР в Україні за виробництва кормів» і «Особливості впровадження належної виробничої практики (GMP)».

На секційних засідання прозвучали доповіді вчених, які займалися не лише випробуванням препаратів, але й їх розробкою. Жваву дискусію серед присутніх викликала доповідь доктора хімічних наук Лубенець Віри Ільківни з Національного університету «Львівська політехніка» щодо розробки препаратів на основі сполук тіосульфонату, що мають протипаразитарну, протипухлинну та дезінфікуючу дію.

Крім загальних заходів, співробітниками ДНДКІ була організована дружня вечеря, де було продовжено обговорення доповідей, висвітлених раніше. Спілкування було «розбавлене» шоу-програмою, за участі переможця телевізійного шоу «Україна має талант» Олександра Божика та оркестру Джаз мед-бенд.

Наприкінці конференції багато гостей відмітили чудову організацію заходу та увагу з боку організаторів до кожного з учасників.

Дякуємо тобі, гостинний Львове!!!

 

Шарандак П.В., учасник конференції,
доцент кафедри терапії і клінічної, доктор ветеринарних наук