Наші випускники не мають проблем з працевлаштуванням

 

Шукати у довідниках вищих навчальних закладів України Білоцерківський національний аграрний університет, аби довідатися, де він знаходиться і кого готує, ні абітурієнтам, ні їхнім батькам не доводиться. Усі знають, що це колишній Білоцерківський сільськогосподарський інститут імені П.Л. Погребняка, який не змінив свого профілю й продовжує випускати конкурентоспроможних фахівців у галузі ветеринарної медицини.

Віктор Васильович Артеменко закінчив наш ВИШ близько 3-х десятків років тому, був одним із перших у районі, хто започаткував приватну ветеринарну практику, втілив свої знання і вміння у приватний бізнес і ось уже понад 15 років його клініка стала надійним помічником у полян і жителів району в справі лікування тварин.

Нині прийнято оцінювати будь-який вищий навчальний заклад за його рейтингом, тобто популярністю серед вступників, їхніх батьків та роботодавців. Підприємець знає про високий рівень навчання у БНАУ й сьогодні, незважаючи на важкі часи, тим паче, що дорогою батька пішов і його син Ігор, який, після закінчення нашого вищого навчального закладу, став помічником у власній справі батька, котрий переконався в тому, що навчанню в БНАУ, як завжди, можна довіряти.

Саме тому Артеменки запросили на роботу нашу випускницю – Вікторію Горушко. Вона радо прийняла запрошення, і нині працює у приватній клініці «ФОП Артеменко». Нині молодий спеціаліст може й лікувати тварин у клініці, й в аптеці порадити потрібний препарат для оздоровлення домашніх улюбленців.

Приватна ветеринарна практика родини Артеменків розвивається, вони постійно навчаються самі, допомагають нашим молодим спеціалістам отримати той досвід, який в подальшому їм знадобиться. Нині власник ветеринарної клініки запрошує на роботу талановиту молодь, а особливо – випускників ФВМ рідного БНАУ, адже він переконався, що наші студенти багато знають, хоча досвід до них прийде лише з часом, черпаючи знання і вміння у практичній ветеринарній медицині, як воду з криниці, від своїх старших колег – наших випускників, в яких є чому повчитися молодим.

 

Букалова Н.В., доцент кафедри ветсанекспертизи, гігієни продуктів 
тваринництва та патологічної анатомії імені Й.С. Загаєвського