Святкування Дня Конституції в м. Мар'їнка

 

Напевно, ніколи не вщухне біль у серці людини, яка хоч один раз побувала там, де уже впродовж довгих трьох років точиться боротьба за кожен клаптик рідної землі, яка споконвічно належала нашим дідам-прадідам, славним козакам, котрі здобували її у жорстоких боях та закладали основи української держави.

Тож бентежить душу нашому ректору Анатолію Степановичу та позбавляє сну думка про тих простих людей, які живуть у прифронтовій Мар’янці, що сьогодні стала однією з найгарячіших точок АТО. Він неодноразово побував тут і дав мешканцям слово допомагати їм як тільки можна, не залишати їх наодинці зі своєю бідою, бо то біда усього нашого народу, кожного з нас, в якому б куточку України ми не жили.

Цього разу наших волонтерів було запрошено на урочистості, присвячені великому державному святу – Дню Конституції. Анатолій Степанович, будучи народним депутатом України, був особисто причетним до прийняття цього доленосного документа, а тому для нього це свято одне з найголовніших у житті. Запрошення це було сприйнято з особливим піднесенням. До команди Анатолій Степанович запросив проректора з навчально-виробничої діяльності та комплексного розвитку А.М. Карпенка, помічника ректора Ю.О. Балацького та студентів нашого вокального ансамблю на чолі з художнім керівником Н.В. Булей.

 Вітаючи з великим державним святом, Анатолій Степанович звернувся до всіх присутніх зі щирими словами, як до друзів та побратимів. Він наголосив, що, будучи тут частим гостем, знову і знову переконується, Мар’їнка – це справжня Україна, де і в школах, і в дитячому садочку звучить наша рідна українська мова. Під оплески присутніх Анатолій Степанович запевнив, що «…Україна була, є і буде з Донецьким краєм». Далі він продовжив, що приєднується до щирих слів подяки, які висловив нашим воїнам голова військово-цивільної адміністрації Донецької області П.І. Жебрівський. Анатолій Степанович наголосив, що неодноразово зустрічався з воїнами на передовій, і що багатьох з них він переконав стати студентами нашого університету, тому що за вищою освітою майбутнє. «У Мар’їнці у мене багато друзів, колег, з якими ми спільно вирішуємо багато питань, – сказав Анатолій Степанович. – І я відчуваю, що тут панує справжній український дух, який ніколи і ніхто не скорить. А присутність на святі великої кількості молодих людей є тому підтвердженням».

Завершуючи виступ, ректор побажав усім здоров’я, миру і процвітання в рідній Україні. Анатолій Степанович від імені колективу університету вручив голові Донецької ВЦА П.І.Жебрівському коровай та картину, створену руками наших студентів .

Дуже тепло учасники урочистостей приймали наш вокальний ансамбль. Півтори години не відпускали його жителі Мар’їнки від мікрофона, гучними оплесками дякуючи за кожний виступ. Щира любов до української пісні ще і ще раз доводить, що Україна – єдина.