Спеціалізована виставка «Міжнародні дні поля в Україні»

 

Студенти 1 курсу Агробіотехнологічного факультету БНАУ та НПП кафедр Генетики, селекції та насінництва с.-г. культур, Технологій в рослинництві та захисту рослин, Механізації та електрифікації с.-г. виробництва 23 червня відвідали спеціалізовану виставку «Міжнародні дні поля в Україні» International Field Days Ukraine, що відбулася в смт. Дослідницьке, Васильківського р-ну Київської обл.

Це відкрита незалежна платформа для спілкування експертів-дорадників, а також виробників насіннєвого матеріалу, добрив, засобів захисту рослин та техніки для рослинництва з сільськогосподарськими виробниками. Сучасні сорти рослин, засоби виробництва, новітні технології, сільськогоcподарська техніка наживо та наукові винаходи.

Студенти та викладачі АБТФ БНАУ спостерігали за демонстрацією посівного матеріалу та продуктів для рослинництва на 40 дослідних ділянках. Побачили в дії випробування стійкості шланг обприскувачів. Спостерігали на демонстраційних смугах за індивідуальною демонстрацією ґрунтообробної техніки в роботі: оранка, культивація та ін.. В стаціонарних експозиціях побачили великогабаритну сільськогосподарську техніку. Представники фірми Bayer ознайомили студентів з інноваційними технологіями у захисті рослин. Також студенти оглянули інноваційні розробки різних компаній, які були представлені на виставці.

Особлива подяка адміністрації університету за надану можливість відвідати даний захід!

 

Доцент кафедри генетики, селекції та насінництва В.Я. Сабадин