Запобігти! Врятувати! Допомогти!

 

Напередодні сумної дати – річниці Чорнобильської трагедії – студенти 1 курсу біолого-технологічного факультету напряму «Харчові технології» відвідали навчально-методичний центр ГУ ДСНС України у Київській області.

Лідія Василівна Бутвинівська, фахівець відділу агітаційно-пропагандистської роботи центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС У у Київській області, познайомила студентів з історією пожежної справи та сучасним станом роботи пожежних – людей, що виконують нелегку і шляхетну справу.

Гасло цієї професії: «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» Щодня, ризикуючи своїм життям, пожежні виконують цей обов’язок.

І того весняного дня 26 квітня 1986 року рятівники-пожежники так само буденно прийшовши на роботу здійснили подвиг – зуміли зупинити аварію на Чорнобильській електростанції. Ціною свого здоров'я, а інколи і життя, пожежні відвернули техногенну катастрофу світового масштабу.

Студенти, оглянувши експозицію, присвячену Чорнобильській трагедії, дізналися про вклад пожежних київської області у рятувальні дії. Подвиг героїв нікого не залишив байдужим.

Ця зустріч вразила студентів, вони по-новому подивилися на буденну професію пожежного та на значення елементарних правил пожежної безпеки.

 

Гребельник О.П., куратор групи